קופות גמל להשקעה

היא נולדה ב-2016 בתמיכה של כחלון, שר האוצר דאז, והיום היא אפיק חיסכון, שמנהל נכסים בהיקף של 13.5 מיליארד שקל.

נעים להכיר: קופות הגמל להשקעה. 

פוליסות חיסכון/

פוליסה פיננסית

 

איך יכול להיות שיש מוצר חיסכון מצוין, שיצא לפני כמעט עשור ואף לא שמע עליו? תכירו את פוליסות החיסכון, אחד ממוצרי ההשקעה הפופולאריים בקרב משקיעים מתוחכמים. אם אתם לא מכירים את המוצר וחוסכים במוצרים אחרים, קרוב לוודאי שאתם לא מרוויחים את המקסימום בהשקעות.

מיליארדי שקלים נודדים כל שנה מהבנקים לחברות הביטוח בשנים האחרונות. פוליסות החיסכון המנוהלות היום על ידי חברות הביטוח כבר גייסו קרוב ל-100 מיליאד שקלים – גיוס עתק שמציג קצב צמיחה של עשרות אחוזים כל שנה.

המוצרים המתחרים: קרנות הנאמנות וניהול התיקים, חווים תהליך הפוך וסובלים מפדיונות ויציאה של כספים לפוליסות החיסכון ולקופות הגמל. 

תיקון 190

 

תיקון 190 הוא מפץ בעולם הפנסיה והפיצויים עבור אנשי המקצוע. למרות זאת, מי שירשום תיקון 190 בגוגל לא יראה מילה או חצי על פנסיה או על פיצויים – במקום זאת, כל העמוד יהיה גדוש בתוצאות שקשורות לנושא אחר לגמרי - השקעה לפי תיקון 190, שהפכה להשקעה המרכזית והמועדפת בשנים האחרונות לבני הגיל השלישי.  

גם כאן, המיקוד יהיה בחלק שנוגע להשקעה לפי התכנית, שגורמת למיליארדי שקלים כל שנה לנוע מחסכונות, פק"מים והשקעות בני"ע בבנקים לכיוון מרכזי אחד - השקעה בקופות הגמל, לפי תכנית תיקון 190.  

 

לאורך הדרך, אנסה לתת מענה לסוגיות הבאות: