אסף פתרונות פיננסים _ אסף מליחי

אודות

נעים מאוד, אני אסף מליחי, סוכן ביטוח פנסיוני עצמאי והבעלים של ״אסף פתרונות פיננסים״, חברה לליווי ותכנון פיננסי, הממוקמת בעזריאלי חולון.

​מה זה מתכנן פיננסי וסוכן ביטוח פנסיוני? 

סוכן ביטוח פנסיוני הוא איש מקצוע מוסמך על ידי משרד האוצר לעסוק בתחומי הביטוח והחיסכון הפנסיוני. ובעברית ברורה, אני עוסק במוצר חיסכון לפנסיה כמו קרן פנסיה וביטוח מנהלים, במוצרים פיננסים כמו קופות גמל, קרנות השתלמות, פוליסות חיסכון וכן בניהול סיכונים באמצעות ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים ועוד.

בנוסף, אני עוסק בתכנון פיננסי שהוא תהליך ליווי אישי שבמהלכו אני מנתח את כל מוצרי ההשקעה, הביטוח והחסכונות של שלך ומתאים אותם לצורך שלך בהווה ובעתיד. ההתאמה מתבצעת בהתאם למאפיינים אישיים כמו גיל,  מצב משפחתי, עיסוק, רמת שכר וכו'. במסגרת התהליך, אציג לך תמונה עדכנית על מצבך הפיננסי, ונבנה עבורך תכנית פיננסית, שתאפשר לך למקסם את ההשקעות שלך, להתאים עבורך את תכניות הביטוח ולוודא שאתה חשלם כמה שפחות, תוך ניצול הטבות מס ויצירת חיסכון לפרישה.

איך הגעתי לעסוק בזה ומה הרקע שלי? 

אני מביא איתי רקע וניסיון מקצועי של 12 שנים בשוק ההון:

2005 - כתב שוק ההון בקבוצת ידיעות אחרונות (YNET וכלכליסט). 

2008 - ניהול השקעות בבית ההשקעות דש ומנהל מרחב דן בקבוצת מזרחי טפחות. 

2019 - מנכ"ל ובעלים של אסף פתרונות פיננסים 

תעודות ותארים: רישיון פנסיוני (משרד האוצר), רישיון ניהול השקעות (רשות ניירות ערך), MBA במנהל עסקים, חבר פעיל בלשכת סוכני הביטוח.


האני מאמין שלי הוא שילוב של שרות ומקצועיות. העולם הפיננסי והפנסיוני שהכרנו השתנה ומאפשר לי כיום, כבעל רישיון פנסיוני, לעבוד כעצמאי מול כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות ולייצג את האינטרסים שלך מולם.  כך, אני יכול להציע מגוון רחב של פתרונות פיננסים מותאמים לך אישית, עם ליווי מתמשך ולא חד-פעמי, מה שהופך אותי מאיש מכירות לאיש מקצוע.

לשיטתי, אין סיבה שלקוח ייאלץ לעבוד עם 4-5 סוכנים שונים שכל אחד מהם מתמקד בתחום התמחות אחד. הערך האמיתי שלי, הוא השקט הנפשי שאני מייצר למשפחה שיודעת שעכשיו יש לה כתובת אחת לביטוח, להשקעות, לפנסיה, למשכנתא - לכל החיים.

אני רואה זאת כשליחות שלכל משפחה בישראל יהיה איש מקצוע כמוני, שילווה אותה בהחלטות החשובות בחיים: ביטוח בריאות, פנסיה, משכנתא וחיסכון. אני מזמין אתכם, לאתגר את הניהול הקיים שלכם ולפנות אליי בכל שאלה. 

​אני כאן עבורכם.

אסף מליחי, מנכ"ל אסף פתרונות פיננסים